Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.10.2005, 23:09   #14
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion
Zaczynam się zastanawiać nad telewizyjna debatą: "Warto rozmawiać" ("wtajemniczeni" wiedzą o co chodzi)
a co powiesz o ludziach ktorzy nurkuja ? albo wspinaja sie w himalajach lub na kalkazie ? a ci co skacza ze spadochronem ? albo na bungie ? albo wlaza do ciasnych jaskin ? myslisz ze to jest bezpieczniejsze ? myslisz, ze jak Ciebie to nie interesuje, to juz ludzie ktorzy to robia sa chorzy ? lubisz siedziec przed komputerem i gnic w domu to ja nie robie z tego problemu i sie z tego nie nabijam, ja osobiscie wole wziac rower i pozjezdzac przez lasek wolski z duza predkoscia miedzy drzewami, narazie na jakies wieksze eskapady nie mam kasy, ale bardzo chetnie bym zwiedzil obszar opisany w tym artykule ktory podales, to musi byc niesamowite uczucie.
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post