Dyskusja: DVD Lab pro
Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.10.2005, 20:49   #1
zadymek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.09.2005
Posty: 20
zadymek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question DVD Lab pro

Kieruję ten temat zwłaszcza do WITT'a, który sądząc po postach liznął już trochę DVD Lab. Otórz robię sobie od pewnego czasu kompilację w ww programie mam już wszystko zrobione łącznie z menusami ale jednej rzeczy nie udało mi się wymusić na programie. I może ktoś mi napisze czy w ogóle da się to tu zrobić.
Chodzi mi o to co mają wszystkie filmy DVD związane z przyciskiem Play(Start filmu itd) z menu płyty-z pierwszym razem rozpoczyna on film od początku ale później ten sam przycisk służy z resume, a o ile ja zauważyłem to w DVD lab da się pod dany "button" przypisać jedną funkcję. Nasuwa się więc mi tutaj pytanie czy jest jakiś trick(kombinacja opcji, dodatkowe menu itp), dzięki któremu dałbym radę uzyskać ten efekt w DVD Lab pro.Z góry dziękuję za wszystkie ewentualne porady.

PS Próbowałem dodać osobny button wywołujacy funkcję Resume ale działa prawidłowo tylko gdy film już wystartował, a gdy dopiero co włożyłem płytę i użyłem go to zwyczajnie wyświetla ekran powitalny DVD playera. Więc chyba ten zabieg mija się z celem.
zadymek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online