Dyskusja: NLite & Windows
Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.10.2005, 03:26   #6
Morris
Coauctor delicti
 
Avatar użytkownika Morris
 
Data rejestracji: 23.12.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 872
Morris zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Aszej
ostatnie dobre tłumaczenie to te w załączniku, wszystko wydaje się być jasne
Dzięki. Jest znacznie lepsze od tego standardowego, które miałem - reputka jak nic.
Mimo tego mam jeszcze wciąż pewne wątpliwości, a poniżej na razie kilka z nich:

1. Czy usuwając języki usuwam możliwość ich wyświetlania, czy tylko pisania w nich?

2. Jakie konsekwencje pociąga usunięcie plików z katalogu cmpnents?

3. Czy po usunięciu MS Agent będę miał już spokój z animowanymi pomocnikami w MS Windows i Office?

4. Do czego właściwie może się przydać UDDI?

5. Czy po usunięciu Windows Media będę miał spokój z systemowym odtwarzaczem? Czy przy tym stracę możliwość odtwarzania jakichś plików, ajeśli tak, to czy wystarczy potem zainstalować Windows Media Codecs?

6. Czy wsparcie indeksowań miesza w jakiś sposób w systemie, albo go dodatkowo obciąża? Czy lepiej to wyłączyć?

7. Czy silnik Internet Explorera można usunąć bez skutków niepożądanych, czy też takowe występują? (np. zaburzenia w pracy zwykłego explorera, albo problemy z systemem)

8. Czy IIS ma jakieś zastosowanie na workstation?

9. Co oznacza usunięcie katalogów DOCS, SUPPORT i VALUEADD z adnotacją "skanowanie folderów twojej instalacji"?

To oczywiście nie wszystkie pytania, ale gdyby udało się na nie odpowiedzieć, to byłby całkiem praktyczny poradnik dla użytkowników nLite.

Proponuję wrzucać tu wszystkie pytania dotyczące nLite i proszę o odpowiedzi użytkowników, którzy przetestowali te opcje.
__________________
Ignorantia legis excusant neminem!
Morris jest offline   Odpowiedz cytując ten post