Dyskusja
:
Brak czesci napisow
Podgląd pojedynczego posta
21.10.2005, 22:55
#
5
Reetou
Zarejestrowany
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,589
A sprawdzałeś, czy te napisy są fizycznie? Tzn czy wybierając na komputerze jedną ze ścieżek, której nie ma na stacjonarce, pojawiają ci się napisy na ekranie.
Reetou
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika Reetou