Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.10.2005, 01:30   #7
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,589
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Powtarzanie się po 2 języków wskazywało by na podwójne wersje ścieżek przygotowanych osobno dla różnych formatów wyświetlania filmu. Może coś się pokopało w strukturze...

Spróbuj wczytać film do PGCEdit i z menu DVD wybierz 'Fix number of streams in VMGM/VTSI_MAT tables'. Zapisz DVD i sprawdź czy to coś pomogło.

Jeśli dalej jest to samo, to pozostaje chyba tylko zrobienie nowych plików ifo za pomocą ifoEdit (opcja Create ifo) dla plików VOB (zostanie tylko film, menu wyleci)
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post