|
Powtarzanie się po 2 języków wskazywało by na podwójne wersje ścieżek przygotowanych osobno dla różnych formatów wyświetlania filmu. Może coś się pokopało w strukturze...
Spróbuj wczytać film do PGCEdit i z menu DVD wybierz 'Fix number of streams in VMGM/VTSI_MAT tables'. Zapisz DVD i sprawdź czy to coś pomogło.
Jeśli dalej jest to samo, to pozostaje chyba tylko zrobienie nowych plików ifo za pomocą ifoEdit (opcja Create ifo) dla plików VOB (zostanie tylko film, menu wyleci)
|