Dyskusja: Opony zimowe
Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.10.2005, 05:11   #21
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja sobie jadę głębiej w las i robią mi wymiane z wyważaniem za 60 zł zero kolejki

dwa razy do roku można tyle wydać, a zimówki starczają nawet na 5 lat więc o co chodzi?

kupuje Kormorany - nie za drogie a dobre

jak się zużyją to kupie czeskie Sawa wyglądają jak letnie, ale jeszcze nie widziałem czegoś bardziej skutecznego na mokrym śniegu

moje Kormorany wyorały dziurę i był koniec jazdy, drugi gość z łańcuchami stanął jeszcze wcześniej a facio na Sawach wiechał jak po asfalcie - akcja w Bieszczadach przy odwilży
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post