Dyskusja
:
DVD Video - jak to zrobić?
Podgląd pojedynczego posta
23.10.2005, 15:05
#
15
coil
Stały bywalec ;)
Data rejestracji: 01.06.2005
Lokalizacja: wawka
Posty: 80
Cytat:
Napisany przez
Hit-man
Napisy VSO DvixtoDVD robi selektywne. To znaczy trzeba włąnczyć.
jak to trzeba je właczyć - gdzie i jak bo straciłem już drugi dzień i nie wiem co jest - nie dodaje mi napisów i już mimo, że są jako plik srt......
coil
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika coil