Dyskusja: Opony zimowe
Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.10.2005, 08:52   #29
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez prometeusz
@ed no nie przesadzaj to wszystko zależy od warsztatu.
Osobiście też tyle płacę - skubańcy mogli by chociaz koła w tej cenie wymyć - kiedyś tak robili.
Są oczywiście i po 40, ale w końcu liczy się warsztat a nie zawszelką cene pieniądze
Na kormoranach co prawa nie jeździłem, lecz na dębicach frigo, teraz od 3 lat(przekroczyłem już półmetek )na pirelli - aż się ździwić można jak zimowa opona może być cicha i skuteczna zarazem

edir
A swoją drogą to fajnie musi się jeździć 4x4 - jeszcze takiego nie prowadziłem , jedynie jak robiłem prawko to prowadziłem takie coś (6x6) 8 )
star 266
u mnie w tej cenie myją (myjnie głównie mają) i człowiek się nie nudzi, bo właściciel jest fanem rajdów terenowych, na wiosnę kończyli budować "samochód-monstrum" , posiada również Hammera w wersji wojskowej (nie dla raperów ), więc jest co oglądać.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post