Dyskusja: DVD Lab pro
Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.10.2005, 23:23   #3
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hmmm...

Po pierwsze działanie RESUME zależy od firmwareu odtwarzacza DVD - niektóre w omawianym przypadku powrócą do filmu, niektóre najpierw zaczną sprawdzać czy mogą powrócić. Mój player za pierwszym naciśnięciem PLAY uruchamia film ale za kolejnym zamiast RSM pokazuje swój ekran powitalny (zamiast filmu).
Proponuję przy oglądaniu i poruszaniu się po menu korzystać z przycisków jak nalezy, tzn. nie powracać do filmu z wykorzystaniem przycisku PLAY jako select button a korzystać z przycisku ENTER - działania z pilota są ściśle skorygowane z firmware odtwarzacza, a ten ze specyfikacją DVD Video, która czasami ma swoje wymogi inne niż pozornie nam się może wydawać.
BTW - rozwiązanie, które proponujesz Reetou w mojej opinii to placebo. Oczywiście ono zadziała, ale tak samo jakby go nie było... W jawny sposób deklarujesz RSM, ale tak zadeklarowane RSM jest niczym innym jak RSM=0. Oznacza to, że RSM wróci tam gdzie było CallSS - niekoniecznie na początek filmu czy w miejsce z którego przerwaliśmy odtwarzanie filmu (a oto chyba chodziło koledze zadymkowi).
Czyli nie powinno się zmienić zachowanie playera - powtarzam w mojej opinii, moge sie mylić...

Pozdrawiam!
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post