Dyskusja: DVD Lab pro
Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.10.2005, 00:40   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cóż, moje doświadczenie (nie twierdzę, że duże ) opiera się na analizie programów istniejących tytułów i na tym, co sam 'stworzę' i przetestuję na moim sprzęcie. Opisana przeze mnie wyżej procedura poprawnie działa na Yamaha 550 - wznawiane jest odtwarzanie filmu od momentu przerwania.

Nie twierdzę jednak, że jest poprawna - nie mam możliwości testowania na innych playerach, a skoro twierdzisz, że nie jest, bo u Ciebie nie działa - wypada mi się tylko z tym zgodzić. To tyle na temat 'bicia się w piersi'

Mam też prośbę - jakbyś mógł nakierować mnie na jakiś opis poprawnej metody (tzn. działającej niezależnie od playera) rozwiązującej w/w problem, byłbym wdzięczny. Człowiek uczy się przez całe życie

Pozdrawiam i dzięki za zwrócenie uwagi.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post