Dyskusja: DVD Lab pro
Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.10.2005, 09:23   #5
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hej!
Problem z RSM leży po stronie firmware odtwarzacza, jak pisałem (temat ten też był wałkowany na doom9).
Ja też próbowałem różnych metod zmuszania mojego playera do zachowań przeze mnie pożądanych i z różnym skutkiem. W każdym bądź razie juz przestałem sobie tym zawracać głowę - na tytułach oryginalnych jak i na moich własnych przeze mnie robionych zachowuje się tak samo.
Być może Twój player jest z tych co analizuje warunki związane z RSM, mój tego nie robi, a pewnie inne playery innych marek, lub nawet inne typy tego samego producenta mogą zachowywać się inaczej.
Drugą ważną sprawą jest zdanie sobie sprawy z tego do czego są przyciski. Nie przez przypadek na pilocie jest START i ENTER.
Przycisk START nie powinien być wykorzystywany do wyboru przycisków, choć zwykle działa, itp.
Napisałem, że jest to placebo, gdyż na zdrowy rozsądek ta regułka robi to samo co powinien robić player sam z siebie.
Choć jak piszesz może to pomagać w połączeniu z firmware odtwarzacza...
hmmm... here we go again

Pozdrawiam!

PS. Ja też sie wciąż uczę, czytają Twoje posty również, a jak wiesz lubię sobie czasami podyskutować
Czasami nawet celowo zamieszczę tu jakąś kontrowersyjną tezę, żeby rozruszać towarzystwo
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post