Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.10.2005, 15:29   #8
Jerry from hell
Calibra is the best!!!
 
Avatar użytkownika Jerry from hell
 
Data rejestracji: 06.07.2004
Lokalizacja: Trzebinia
Posty: 314
Jerry from hell zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ty sie słyszysz co mówisz? Heheeh czyli płytkle do wieży powinienem nagrywać x1. Tak? Bo taka jest predkośc odtwarzania płyty w stacjonarnym cd. Hehehehe no to gratuluje Ci pomysłowości. Mam 10 latek już technicsa (składanka) od 97 roku miałem nagrywarki i sam sobie płytki nagrywam. Od dzisiaj mi chodzi bez zająknięcia. Pale zawsze max. Konsole też mam psx1 od około 1998 roku. model 5502. Mam około 150 gire. Wszystkie wypalałem sam zawsze tak jak pisze na maxa. Konsolka do dzisiaj mi chodzi i nie ma najmnijeszych śladów padania lasera. Nic nie przerywa ani nie szarpie. NIe mam czipa wlutowanego tylko chodzi przez Action replay. I wiesz co? WSZYSTKI PŁYTKI MAM VERBATIMY. Dosłownie. Nawet dawno jak jeszcze nie maiłem neta i kupowałem gry na giełdzie (po 40zł mnie żeźbili) to nie zagrałem w nia dopuki jej nie przegrałem. Nagraj sobhie płytke DVD Verbatima x 16 a potem nagraj na przykład supratec x4 i odczytaj błedy jakie mają te płytki. (do litka progs Kprobe) Zobaczysz o czym mówie. Oczywiści jest różnica w wypalaniu x4 a x8 tej samej płytki ale jeśli urzywasz dobrej jakościowo płyty DVD to nie widze problemu dla jakiego mam nagrywac wolniej. Urzywając płyt z "niewiadomoskąd" to ja bym nagrywał x1 a i tak bedzie więcej błędów niz na verbatimie jak nagram x16.
__________________
Calibra..... i wszystko jasne :-)


Jerry from hell jest offline   Odpowiedz cytując ten post