Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.11.2005, 17:44   #1
zadymek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.09.2005
Posty: 20
zadymek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czy można edytować/naprawić plik mpa?

Mam pewien problem z authoringiem filmu DVD przerobionego z Xvid.
Otóż zdobyłem film w 2 kawałkach(jakość spoko) i oczywiście musiałem je jakoś połączyć. Za radą zamieszczoną w jednym z postów na forum CDR użyłem NanDuba i w tym problem, bo o ile filmy połączył migiem i bezproblemów o tyle występuję tzw "piiik" pomiędzy ścieżką dźwiękową jednego i drugiego w połączonym fimie. Potem konwersja do mpg2. W programie DVD lab zdemuxowałem to na plik audio .mpa i video .mpv i w związku z tym zastanawiam się, czy znacie może jakiś program dzięki któremu mógłbym naprawić/usunąć to zakłócenie w ścieżce audio .mpa lub chociaż połączyć dwie ścieżki audio .mpa w jedną(po zdemuxowaniu skonwertowanych do .mpg2 plików osobno mam dwa pliki .mpa i w żaden sposób nie można połączyć ich w programach do authoringu). A pytam bo nie jestem pewien czy authoring DVD powiedzie się, jeśli użyję jako strumienia audio pliku .wav(zrobiłem go z dwóch przekonwertowanych na .wav ścieżek z obu filmów) a na dodatek ten .wav jest dość spory. Ewntualnie interesuje mnie, czy skoro nawet DVD lab oferuje konwersję z .mpa do wav to może jakaś aplikacja robi na odrwrót. Przynajmniej tyle by mi wystarczyło.

PS Z góry dziękuję za ewentualne słowa krytyki w temacie i ew. linki do postów z nim związanych.
zadymek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online