Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.11.2005, 14:35   #12
grzes07
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 21.10.2002
Posty: 254
grzes07 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witam

na wiekszosci forach ktore znam (a znam ich sporo i jestem tam juz od dosyc dawna) nie slyszalem ze zalecana predkosc nagrywania dla gier na konsole PS2 jest 16x, ale widocznie to oni sa w bledzie bo tutejsi spece.... nagrywaja z maksymalna predkoscia i wszystko im "hula"?.
Dlatego tak wiele osob na tym forum ma problemy z poprawnym odczytem gier ktore sami nagraja, niechca przyjac do wiadomosci kilku podstawowych zasad ktore sa dokladnie opisane w dziale "Tutoriale i porady"

@Jerry from hell

a tak do scislosci piszesz w komentarzu ze masz konsole PS1 to dlaczego doradzasz nagrywac na konsole PS2 z maksymalna szybkosci?, nie sugeruj sie konsola PS1.
Ja z mojego osobistego doswiadczenia wypalam(dla syna i nie tylko) z predkoscia 4x i 6x i do dzisiaj zyje praktycznie bez "odpadow" a bylo tego rzeczywiscie sporo chociaz mam w konsoli wiekowego Magic 3 z ktorego osobiscie nie jestem dzisiaj zadowolny jest dosyc kaprysny to gry ktore nagralem dla syna "chodza" bez zarzutu a pewne tytuly sa juz dosyc "wiekowe", korzystam z nagrywarki Pioneer/Piodata nosniki kiedys Verbatimy obecnie Ricoh DVD+R Gold a ostatnio rowniez korzystalem z nosnikow firmy Sony DVD+R x8 ktore mozna nabyc np. w MM o ktorych moge powiedziec krotko sa b.dobre i maja bardzo atrakcyjna cene.
Moja konsola nie nalezy do "mlodych", nie dawno syn mial problemy z poprawnym odczytem gier (wieszanie,brak startu itp.) dlatego wykonalem kalibracje lasera ustawilem mechanizm i gry chodza jak dawniej oby jak najdluzej bo sam zakup glowicy lasera lub calego kompletu do leciwej konsoli PS2 wlasciwie odpada na jego dosyc wysoka cene.

pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez grzes07 : 08.11.2005 o godz. 15:05
grzes07 jest offline   Odpowiedz cytując ten post