Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.11.2005, 14:31   #9
bbart
Bywalec
 
Avatar użytkownika bbart
 
Data rejestracji: 28.11.2003
Lokalizacja: Wroclaw
Posty: 35
bbart w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam zaprzyjaźnionego fotografa zawodowca i w tym środowisku za najlepsze są uznawane produkty dwóch firm. Canon i Nikon. Kiedy ja kupowałem (dawno temu) cyfrówkę to doradził mi abym kupił "coś" przynajmniej z optyką jednej z tych firm i będę napewno zadowolony... no i jestem
bbart jest offline   Odpowiedz cytując ten post