|
ostatnio robilem zdjecia na imprezie lustrzanką Conicą Minoltą - rzeźnia oczywiscie w automacie bo nic tam nie przestawiałem. Gwarantuje, że podobne zdjęcia zrobiłbym moim Canonem A510 o nawet może lepszych kolorach etc.
Więc cyfra lusztrzanki jak nie opnowana to nie taka dobra. pozdr
__________________
nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
|