Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.11.2005, 23:13   #21
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez kraluk
Dodam tylko, że nie przepadam za RM i jego dyrektorem
Warto sobie tę stronkę obejrzeć.
Poniekąt ja trochę też, bo znam i radio. i osobę. Jednak to nie zmienia faktu, że naśmiewanie się z kogoś nie jest w porządku i raczej nie przystoi, ludziom którzy uważają się za wykształconych, takich "bardzo na czasie" - po prostu lepszych od innych (przynajmniej w ich mniemaniu).
Zetoxa, ja też nie lubię fanatyzmu. Tylko jakim prawem mówisz, że słuchacze RM to ciemnogród (znów jakaś etykietka przypięta ) - co możesz wiedzieć o audycjach tam nadawanych. Przecież tego nie słuchasz. Chyba, że jednak słuchasz, to wiesz, ale wtedy ciemnogród to również Ty.

"To ludzie zakompleksieni, zacofani, niewykształceni, zawsze wierzący w spiskową teorię dziejów, szukających wroga tam, gdzie go niema." Z punktu logiki to zdanie jest nieprawdziwe, bo postawiłeś duży kwantyfikator. Byłoby prawdziwe, gdybyś poprzedził je słowem 'niektórzy'.

"szukających wroga tam, gdzie go niema" to zależy o jakim wrogu mowa - tyle że to rozważanie nie należy do tego wątku

Zalecałbym dozę obiektywizmu i robić sobie przglądy, żeby móc prawidłowo wyrobić własne zdanie, a nie powtarzać sformułowań, które mają tendencje do mijania się z prawdą.
Czytasz GW (www.gazeta.pl), to poczytaj też Nasz Dziennik (www.naszdziennik.pl), przynajmniej będziesz wiedział z czym się nie zgadzasz.
Podejście takie że Gazeta Wyborcza napisała że Nasz Dziennik napisał, że... jest tyle samo warte co stwierdzenie, że Nasz Dziennik napisał, że Gazeta Wyborcza napisała, że ..., czyli raczej nie wiele. Poznawaj fakty, sam decyduj za czym stajesz, którą stronę popierasz.

Zresztą, starszy jesteś, i co ja będę się tu wymądrzał.

Poza tym, czy ktoś zna jakieś media, gdzie podaje się jakieś dobre wieści, o tym co się komu udało, że są podawane pozytywne informacje, bo ten zalew negatywnych już mi bokiem wychodzi. Jak to dobrze że nie mam telewizora, jeno radio i komputer
Fantomas jest offline   Odpowiedz cytując ten post