Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.11.2005, 00:19   #2328
Raus
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Raus
 
Data rejestracji: 15.12.2003
Lokalizacja: Nowogard
Posty: 574
Raus zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
O kurde, nigdy nie włączałem SolidBurn dla znanych nośników, a tu proszę Płytka BenQ x8 palona x8 na SolidBurn (1.20zł ze szpindla)

ps. Z tego co pamiętam jakiś czas temu było głośno o recenzji BenQ 1640 pisanej przez użytkowników forum - I co z tym?? pracujecie nad tym?? czy może nie będzie recenzji??
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
BenQ 1640 / BenQ EW164B-benq-x8-solidburn.png  
__________________

Kocham wszystkie!!!
BenQ 1640 + LG GSA 4163B + Pioneer 215L + Lite-On LH-20A1H + Optiarc AD-7261S + Lite-On iHAP122 + LG H20L(zaginiona w piwnicy )
Raus jest offline   Odpowiedz cytując ten post