Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.11.2005, 10:15   #1
Piotrek1985
Bywalec
 
Data rejestracji: 16.05.2005
Posty: 72
Piotrek1985 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Question Pomoc w sprawie "prześwietlania" płyt do PSX, Sprawdzanie zawartości płyt

WITAM!
Chciałem Was prosić o pomoc a mianowicie chodzi o gry na PSX'a (Playstation 1). Mam kilkanaście gier i chciałbym zobaczyc co na nich jest ale nie chodzi mi o to aby pje odpalic na konsoli i przejść. Chciałbym zobaczyć co znajduje się na płycie - chodzi mi o dane na niej. Dla przykładu chcem sprawdzić zawartość płyty (np. CD1) gry Parasite Eve 2 - wiadomo obrazki broni , lokacji lub nawet modeli 3D itp (czytałem na jednym forum , że gość znalazł dwie bronize z RE2 , które normalnie nie występują w grze - niby nic ale zawsze można sprawdzić ). Szukałem już informacji na ten temat w sieci ale nie ma wyjaśnionego dokładnie tego jak to zrobić. Natknełem się na program PSmplay , i w pewnym sensie działa ale nie tak jak bym sobie tego życzył... Program skanuje płytę ale jedynie co cnajduje to tylko pliki .STR czyli filmiki i tylko filmiki. Kiedy zaznaczam sam format .TIM nie znajduje NIC na płycie a powinno. Na płycie znajdują się podane pliki :
- Pe_disk.01 (2KB)
- Sles_025.58 (362KB)
- Init.bs (11KB)
- Dummy.dmy (49480KB)
- Stage0.hed (7KB)
- Stage0.cdf (60082KB)
- Stage1.cdf (93838KB)
- Stage2.cdf (52098KB)
- Stage3.cdf (36818KB)
- Inter0.str (215900KB)
- System.cnf (68 bajtów)
Gra jest oryginalan w PAL'u. Bardzo proszę o jaką kolwiek pomoc jeżeli ktoś już coś takiego robił , czy potrzebne są jeszcze jakieś inne programy aby otworzyć te pliki , może jakieś pluginy ? Jakby ktoś zamieścił opis jak dobrać się do tych plików byłbym bardzo wdzięczny. Przejżałem wasze forum i znalazłem tematy ale nie zupełnie o to mi chodzi (nie chodzi mi tutaj o wypalanie płyt). Acha i ściągnełem z netu kilka programów takich jka PSX2HD , BULIDCD i wiem że jest jeszcze STRIPISO ale znaleźć go nie moge a napewno te programy można zastąpić jakimiś innymi. JESZCZE RAZ BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC !
Piotrek1985 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online