Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.12.2005, 00:13   #17
PLPynton
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika PLPynton
 
Data rejestracji: 20.11.2005
Lokalizacja: Na obczyznie
Posty: 19
PLPynton w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Image nie tylko pod HDD, to patch pod wypalenie glownie plyty DVD. Bariere edytowania obrazu tylko pod HDD przeskoczylem. Teraz robie pod DVD bo nie mam HDD w konsoli a musze betowac. btw. image dziala pod HDD tez.

A jak to jest: jesli ja robie reczna podmiane oryginalu za wypalone DVD i plyte po moim spatchowaniu czyta i gra chodzi CZY przy obecnym na pokladzie mod chipie trzeba tez jeszcze jakos patchowac ze wzgledu na ten chip?

Apropos predkosci wypalania to lepiej mi czytala wypalona x1 niz x4 po zwiekszeniu drawing distance co za tym idzie maksymalnym obciazeniu czytnika. Powaznie. (HP640i, Sony DVD-R Ver. 2.0 1X-8X, Verbatim DVD-R 1X-8X). Laser pada

Ktos sie gdzies myli. Poswiecilem troche czasu i zripowalem 5 roznych DVD. Alcoholem do MDF i DVDDecrypterem do ISO. Wynik jest taki ze obrazy te choc w roznych formatach nie roznia sie nawet jednym bitem! Czyli patch kazdy powinien nadawac sie do ISO i do MDF.

Interiors unlocked-> te tam pozamykane "pomieszczenia" sa teraz otworzone od poczatku. (ha czeski blad i pomylilem pliki .txt no i poszedl tylko w angielskim a w polskim byl lepiej opisany )

Ja bym chetnie przewalil to i na Xa ale nie mam nawet konsoli, oryginalu... Jak mi wymailujesz hasha do edonkey'a to sciagne jutro image i przerobie i wysle ci patcha do Xa. Ale to poznym wieczorem bo to bedzie ze 2h roboty. (jak nie podasz hasha do odpowiedniej wersji, dlugosci image to nie bedzie zgodnosci i patch sie nie przyda)

Ostatnio zmieniany przez PLPynton : 01.12.2005 o godz. 01:40
PLPynton jest offline   Odpowiedz cytując ten post