Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.12.2005, 16:04   #97
JanicQ
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.11.2005
Posty: 6
JanicQ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam wszystkich.
To mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieję, że nie ostatni.
Zacząłem czytać to forum, gdyż miałem problem z uruchomieniem DVD-Rebuildera i CCE, ale po pierwszej stronie pomyślnie wszystko poukładałem. Kiedyś stosowałem DVD Shrinka, ale nie wszystko mogłem nim zrobić. Ale ja nie o tym.
Mam problem. Udało mi się zrobić pierwszą płytę " Królestwo Niebieskie ". Wszystko poszło jak po maśle. Myślełem, że już tak będzie, ale niestety. Drugi film - " Wyspa " przeszedł pomyślnie wszystkie 3 fazy. No więc wziąłem się, aby go wypalić na płytkę i .... lipa. Nero pokazało mi, że nie ma jakiś tam plików .ifo na płycie czy coś i że odtwarzacze mogą nie widzieć tej płyty. Ja jednak wypaliłem tą płytke i lipa. Nie działa. Powiedzcie, co może być nie tak, że jeden film jest OK a drugi jest skopany. Czy winą jest to, że np na noc zastopowałem fazę drugą i kontynuowałem ją rano ? Poza ty, ktoś pisał, że po kilkunastu godzinach ma piękny obraz płyty do wypalenia. Jak to zrobić ? Ja po obróbce mam tylko dwa katalogi AUDIO_TS i VIDEO_TS a nie obraz płyty do nagrania.
Uprzejmie proszę o pomoc.

AHA i jeszcze jedno. Właśnie zrobiłem po raz drugi fazę III i też nie chciało się nagrać, pokazuje " DVD-Files reallocations faild ". Więc chciałem sprawdzić DVDPlayerem film i okazało się, że po drugim Rebuildzie cały film szkal trafił, tzn cały czas są błędy i jakies piksele się wywalają. Powiedzcie, co mogłem zrobić nie tak. Czekam na jakąś podpowiedź. A teraz idę robić film od początku.

Pozdrawiam - JanicQ
JanicQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post