Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.12.2005, 21:52   #181
robertg
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.11.2000
Posty: 34
robertg w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zakupiłem Nec 4550. No i zaczął się kłopot. Podczas nagrywania DVD w Nero 7012 bufor nagrywarki wynosi przez jakiś czas 92-96 po czym na moment nagle spada do około 3-5, również spada wówczas prędkość zapisu i powraca do poprzedniego poziomu i tak parę razy w ciągu nagrywania. Weryfikacja takiej płyty w Nero przebiega bezproblemowo, osiągając prędkość odczytu do około x15 Ale test w Nero CD-DVD Speed to już mnie podłamał (w załączniku)
Dla porównania taka sama płytka z tymi samymi danymi nagrana na leciwym Lite-ON 832 przetestowana na tym Necu. Płytka to Verbatim DVD+R x16. Włączone jest napewno U-DMA 2. I co o tym sądzicie?
Co do płyt DVD-RAM to czytałem że są problemy z Verbatimami. Ja ich nie doświadczyłem. Formatowałem do FAT-32, co prawda nie da się tego zrobić windowsowym formaterem, ale po ściągnięciu odpowiednich sterowników i sformatowaniu płytka jest rozpoznawana jako płytka z formatem FAT-32.
Ale mam pytanie bo płytkę taką formatuje też InCD do formatu UDF 1,5 bądź 2.0. Czy różni się on od formatu UDF sterownika do DVD-RAM. No i który format jest lepszy FAT32, UDF1.5 czy 2.0
Dołączone obrazki
File Type: png Nagrana na Necu.png (54.4 KB, 124 oglądane)
File Type: png Nagrana na Lite-on.png (53.1 KB, 125 oglądane)
robertg jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online