Dyskusja
:
Problem z Azorem (Azureusem) :/
Podgląd pojedynczego posta
11.12.2005, 21:32
#
133
joujoujou
Administrator
Zlotowicz
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 39,048
Bo próbujesz zapisać ściągane pliki do pliku torrenta, ja mam w defaulcie katalog docelowy dla zasysanych c: \downloads, zaś torrenty otwieram klikając na torrenta i każąc go otworzyć utorrentowi.
Napisz czy poszło.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na
www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Problemy i porady
wyłącznie na forum
.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou
Zobacz profil użytkownika
Obejrzyj stronę domową użytkownika joujoujou
Zobacz posty napisane przez użytkownika joujoujou