Dyskusja: Problem z InCD
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.12.2005, 22:23   #1
gung
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.12.2005
Lokalizacja: Sandomierz
Posty: 8
gung w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z InCD

Mam kłopoty z używaniem programu InCD (ver.4.3) może ktoś miał podobny .
Posiadam nagrywarkę CD LG GCE-8481B (master) oraz nagrywarkę DVD LG GSA-4167B (slave) podłączone do drugiego kontrolera IDE (IDE2), DMA włączone.
Po zainstalowaniu InCD pojawiła się ikona w pasku systemowym, działają opcje, sam program się nie uruchamia (Nero 6 działa bez żadnych problemów). Nie można sformatować dysków RW i zapisywać pakietowo. Brak zakładki we właściwościach nagrywarek brak InCD w menu Polecenie. Zainstalowałem najnowsze firmware nagrywarek wg instrukcji. Po restarcie komputera wszystkie ustawienia InCD się pojawiły, program funkcjonował prawidłowo . Po ponownym załączeniu komputera program nie działa kolejne restarty nic nie dają . Próbowałem zamiany kolejności napędów (master-slave), włączyłem usługi nagrywania, próbowałem odinstalowania i ponownego zainstalowania napędów optycznych, odinstalowania i zainstalowania InCD (po drugiej próbie odinstalowania zostały uszkodzone sterowniki napędów
wg Menadżera urządzeń, Windows nie wyświetlał napędów, Przywracanie systemu, naprawa instalacji i przeinstalowanie systemu nic nie dało). Dobrze że miałem Kopię zapasową twardego i napędy działały pod DOS***8211;a
Mam Windows XP Professional z SP2, Nero 6 Ultra Edition, InCD 4 nie mam zainstalowanych innych programów do nagrywania CD, DVD.
Jeżeli ktoś mógłby pomóc będę zobowiązany.
gung jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online