Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.12.2005, 19:24   #1
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Post Serwisowanie HP 640i - Gehenna

Witam

Chcialem sie z wami podzielic moimi wrazeniami oddawania do serwisu nagrywarki DVD 640i firmy HP

W maju tego roku kupilem nagrywarke w sklepie internetowym znajdujacym sie w krakowie, jakies 2-3 tygodnie temu po wlozeniu czystej plyty dvd-r TDK (wczesniej na nich nagrywala bez problemu a byly z tego samego cake) nie widziala plyty, po wyjeciu plyty nagrywarka juz zadnej plyty cd czy dvd nie czytala a po zamknieciu tacki tylko bylo slychac takie jak by stukanie. Poniewaz byla na gwarancji HP 1 rok, to oddalem ja na ulice dabrowskiego 22 w katowicach bo tam mam najblizej, co sie okazalo nie przyjmuja w zadnych serwisie HP tych nagrywarek, powiem jeszcze jedno facet z serwisiu HP nie wiedzial wogule co to za nagrywarka, nie wiedzial ze istnieje, a na stronie HP bylo napisane ze serwis posiada zaplecze logistyczne itp no ogolnie jest to najlepszy serwis w katowicach, a jest tych serwisow cztery, w koncu sie wkuzylem i kazalem mu dzwonic gdzie mam to serwisowac przeciesz to gwarancja HP, wykonal pare telefonow i w warszawie powiedzieli mu ze te nagrywarke serwisuje firma AB, czyli jej dystrybutor. No i tu zaczynaja sie problemy poniewaz firma AB nie obsluguje klientow detalicznych wiec nie chcieli przyjac nagrywarki, powiedzieli zebym ja oddal do sklepu, bo nie ma numeru indentyfikacji naprawy, a nadaje ja tylko sklep w ktorym kupilem nagrywarke lub sama firma AB, a wyda ja tylko gdy zobaczy sprzet, wiec kazali mi jechac do krakowa i pokazac nagrywarke serwisantowi ze sklepu w krakowie a on nadal by numer i wyslal ja do serwisu w katowicach a oni by wyslali to do wroclawia, w koncu sie wkurzylem i kazalem mu zadzwonic do wroclawia i niech przez telefon nadadza ten numer, dopiero po rozmowie z kierownikiem pracownicy zadzwonili do wroclawia czyli do centrali AB i nadali numer naprawy, ale to nie koniec, w koncu gdy przyjeli nagrywarke okazalo sie ze jej nie oddadza po naprawie czyli nie przysla do firmy AB w katowicach tylko wysla do sklepu w krakowie gdzie mam ja odebrac, zadzwonilem do tego sklepu w krakowie i zgodzili sie przyslac mi nagrywarke do domu jak ja tylko dostana, ale musze im wyslac kopie gwarancji, faktury zakupu, dokumentu przyjecia do serwisu AB i opisania na pismie rodzaju nagrywarki i jak sie zepsula, zrobilem ta bo co mialem innego zrobic i wysalem te dokumenty. Gdy minelo juz te 14 dni roboczych zadzwinilem do serwisu AB we wroclawiu aby dowiedziec sie co z ta nagrywarka, oczywiscie znowu problemy bo jestem klientem koncowym wiec nie moge sie dowiadywac o sprzet ktory zostal tam wyslany, moze jedynie sklep w ktorym kupilem nagrywarke, ale ten sklep umywa rece bo nie wyslal sprzetu, wiec cierpliwie czekam na nagrywarke, mysle ze ja jeszcze dostane przed swietami
Bródka jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online