Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.12.2005, 08:16   #23
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wlasnie czytam Roberta Ludluma - The Bourne Identity (po raz drugi, tym razem w orginale - dlatego podaje ang tytul)
wczesniej czytalem Diana Wynne Jones - Howl's Moving Castle (tez w ang)
wieczorami malenstwu na dobranoc - J.K.Rowling - Harry Potter and the Sorcerer's Stone (tez w ang)

edit:
kocham ksiazki i czytam je, choc nie poswiecam im tyle czasu co np w liceum (kiedy potrafilem czytac po jednej ksiazce dziennie), bo nie mam na to tyle czasu juz teraz... jedno co mnie dobija to ceny - mam sporo ksiazek i je kupuje nadal
mam np cala kolekcje harrego... ale po pl, choc czytam tez (najpierw...) w orginale - jednak kupowanie w polsce ksiazek wydawanych w jezyku angielskim to samobojstwo - ceny powalaja
wiec i tu kwitnie netowe piractwo

Ostatnio zmieniany przez nimal : 20.12.2005 o godz. 08:22
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post