Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.12.2005, 23:11   #36
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burt
Może dla ciebie nie jest.Ale zobacz sobie testy kart graficznych w różnych gazetach i nie tylko.Zazwyczaj wydajność mierzona jest na benchmarkach takich jak 3DMark,AquaMark oraz na grach FarCry,UT2004,oraz na (zkrytykowanym przez Ciebie) DOOM3.Jeśli oni(testujący) używają również D3 jako wyznacznika wydajnośći no to wybacz , ale coś w tym jest.
Napisz , co dla ciebie jest tym wyznacznikiem jeśli nie gry,bo chyba kupując nową , wydajną , drogą kartę graficzną ludzie myślą przedewszystkim o graniu a nie o Exelu albo o www bo do tego wystarczy zintegrowana,no chyba , że graficy komputerowi ale to inna bajka.
A to co napisałem o D3,to był tylko przykład w dyskusji o tym , że każdy broni swojej karty gr. i jej producenta.Bierzesz zbyt dosłownie to co napisałem, to jest tylko forum.Dobrze by było , żeby kilka-kilkanascie osób wypowiedziało się na temat kart gr. ATI i NVidia , jak radzą sobie w różnych grach.Ja sam planuje zmienić mojego Radka9600Pro na nowszą i nie wiem co wybrać Radeon'a czy GF.
Pozdro.
sorki, ale wali mnie co pisza w gazetach. wala mnie rowniez testy w postaci 3D Mark, bo nadaja sie one jedynie na podniete dla nastoletnich onanistow. nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia. a D3 uwazalem i uwazam nadal, za kupe (pomijam juz fakt optymalizacji tej gry pod nvidie, zreszta bardzo dobrej optymalizacji).

ps. osoby o slabych nerwach niech zastapia sobie co mocniejsze slowa lzejszymi odpowiednikami
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post