Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.12.2005, 21:17   #11
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Morris - ad1. coz, ja wiem i Ty wiesz ze takie porowniania sa o kant d... rozbic
ale pare postow wyzej powolywano sie na takie "testy" czyli ludzie sie nabieraja
i glownie na to chce zworocic uwage

ad2. zdjecie stopki i krotki opis na zalinkwoanej przez Ciebie stronie rozwial moje watpliwosci
z zadnym systemem nie wspolpracuje (co nikogo nie dziwi), nie tworzy wlasnego (za slaba marka na takie ruchy), dziala z kazda lampa niededykowana - niby ok, ale zapomnijmy o zaawansowanych funkcjach lampy i sterowaniu nia z aparatu - albo kupimy lampe za 2k i bedziemy recznie ustawiac (juz to widze ), albo kupimy po prostu silny blyskajacy cus...
a srednicy gwintu tam tez nie podali nawet o tym nie wspomnieli no, ale to idzie sprawdzic w skelepie - tylko trzeba pamietac...
mnie problem nie dotyczy - tego pasikonika nie kupie

edit:
nie zmienia to w niczym faktu ze zamieszczenie takiego opisu sprzedawanego produku jest niepowazne i jasno pokazuje gdzie maja klienta http://www2.panasonic.com/webapp/wcs...egory=Lumix%AE
na polskiej stronie opis jest rownie wyczerpujacy

Ostatnio zmieniany przez nimal : 29.12.2005 o godz. 21:21
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post