Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.12.2005, 14:29   #1
jp44
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.10.2005
Posty: 17
jp44 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Problem z filmem DVD ?

Witam wszystkich ))).Mam spory problem z filmem na DVD z roku 98.To film hinduski DIL SE moj problem polega na tym ze chce do tego filmu dolozyc polskie napisy,dobrze wiem jak to sie robi lecz pojawia sie spory problem gdy j w dvd descryptor zrobie demux glownego filmu otrzymuje plik video gotowy do autorungu np w dvd maestro czy dvd lab oczywiscie przed tym wyodrebniam sciezkie ac3 w vobedit.Problem pojawia sie gdy w programie maestro wkladam glowny plik otrzymany przez descryptor i plik nie laduje sie poprawnie czas calego filmu to 2 godziny i 44 minuty a w maestro ten plik ma czas 1 godzine i 44 minuty film ma normlanie 31 chapterow a maesto generuje mi tylko 21 w czym problem ? zaznaczam ze film jest w NTSC .Problem podobny jest w DVD LAB lecz tam niby jest czas dobry ale jednak pojawia sie blad o nazwie : 1.open gop's were detected in the file,2.The file will play fine but chapter point may not start accuately,3.in your encoder always select close GOP'S to avoid such problems.Bardzo bym prosil o wyjasnienie problemu bardzo mi jednak zalezy aby problem zniknal w DVD MAESTRO poniewaz uwazam ze jest on dla mnie lepszy od DVD LAB lepiej sie synchronizuja napisy oraz lepiej wygladaja Bardzo prosze o wyjasnienie problemu z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam )))).
jp44 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online