Dyskusja: Nowy Dział
Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.01.2006, 21:35   #1
FatAlbert
Wujek Cięta Riposta ;D
 
Avatar użytkownika FatAlbert
 
Data rejestracji: 22.11.2005
Lokalizacja: Rypin
Posty: 2,719
FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Nowy Dział

do modów nie znalazłem takowej dyskusji więc ją założe aniżeli takowa jest to prosze o usunięce tej

zaczynam

często spotykam sie z userami którzy rejestrują sie tylko dal 1 czy 2-óch postów bo ich problemy są błache dla większości userów lecz dla nich to męczarnie więc mógłby powstać dział dla n/z którzy pisali by pytanie i dostawali na nią szybko odpwiedź a to wszystko bez logowania sie np. pytanie+szybka odpowiedź , taki gościniec jak na emulku czy w którymś tam "sklepie". dział mógłby sie nazywać go gościniec dla n/z bądź coś takiego a jeżeli zaczął by ktos prezklinać to chyba jest jakaś cenzura odrazu czy nie?

nie żebym sie narzucał ale mógbym być modem tego działu (naturalnie w tym dziale wypowiadali by sie wszyscy cokolwiek wiedzący)

i pozostaje sprawa reputek i dalszych postów n/z userów np.
user zakłada temat na gościncu ktoś udziela mu odpowiedzi na pytanie.userowi udaje sie rozwiązać problem i pisze o tym oraz miałby opcje reputek i dezaprobat

według mnie przydałby sie taki dział lecz dział będzie miał też wady (oczywiście) których nie chce mi siewypisawać

ps
gdzieś na forum padła już taka propozycja i prosze mnie nei zbojkotować jeżeli już coś takiego padło po prostu kłode i usunąć najlepiej
__________________
Poznać wielu z was to byłby zaszczyt.
FatAlbert jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online