Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.01.2006, 13:19   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wydaje mi się, że nie powinieneś przejmować się działaniem PowerDVD - jest niezły, ale ma swoje wady i nie koniecznie musi w nim działać wszystko tak, jak oczekujesz. Możesz zrobić też próby na WinDVD - trochę lepsza jest u niego zgodność. Oczywiście najlepiej byłoby spróbować na stacjonarce, ale wydaje mi się, że nie powinno być problemu.

Co do jednego rejestru - chodzi mi o to, że nie rozumiem potrzeby wykorzystania gprm(0). Przecież możesz inicjować rejestr gprm(3) na wartość odpowiadającą włączeniu domyślnie ścieżki polskiej, więc po co te porównania i ustawiania gprm(0)?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post