Dyskusja: Czym rozbić *vob?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.01.2006, 17:43   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez suchyjastrzab
Witam.
Pytanko jak w tytule, czym rozbić plik .vob na Audio_Ts i Video_Ts??
DVD Wise nie chce u mnie działać. Wyskakuje jakiś błąd "16 coś tam"
Wiem, że pewnie było o tym xxx razy, ale jakoś nie mogę znaleść.
Korzystałem z poradnika jaro i tam jest tylko ten nieszczęsny DVD Wise.

Pozdrawiam
nie jak rozbić .vob na foldery audio_ts i video_ts to jeszcze chyba nie było...

bo to folder video_ts zawiera pliki z rozszerzeniem .vob
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post