Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.01.2006, 10:32   #4
Ghost_mode
< pojawia się i znika >
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Ghost_mode
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Posty: 1,281
Ghost_mode niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cały problem w tym, iż to płyta do navi a nie komputera i ciężko wykryć zabezpieczenie. Mi tymbardziej trudno pomóc bo nie mam w rekach tej płyty i nie mogę testować osobiście

Ale kilka prób warto zrobić:
Program: polecam najnowszy CloneCD (zabezpieczenia navi nie zawsze lubią Alcohola)
Nośnik: CD-R TDK (ulubiona płyta czytników navi ), niestety navi nie czytają CD-RW i trzeba się nastawić, że płyta będzie zmarnowana...

Opcje odczytu:
Odczytaj dane subkanałowe ze ścieżek Danych: TAK
Odczytaj dane subkanałowe ze ścieżek Audio: TAK
Regeneracja Sektorów Danych: NIE
Czytaj tylko pierwsza sesję: NIE
Inteligentny Skaner błędnych sektorw: NIE
Szybkie pomijanie błędnych sektorów: AUTO
Przerwij jeżeli wystąpią błędy odczytu: NIE

Zapis:
Prędkość: x8
Słabe Sektory: Wzamacniaj/Napraw (można jeszcze spróbować ignorowania ale na pewno nie emuluj)
Zamykaj ostatnią sesję: TAK
Nie naprawiaj danych subkanalowych: TAK

co do nagrywarki to nie mam pojęcia, która będzie najlepsza...
Warto by było jeszzce zapytać o zdanie forumowicza YetiXXL on więcej ma do czynienia z nawigacjami.

Z tego co czytałem na zagranicznych forach ludziom sie nie udao zrobić poprawnej kopii E.

Dodam, że jeżeli zabezpieczenie bazuje na parametrach fizycznych nośnika to niestety tymczasowo trzeba będzie się pogodzić z porażką, gdyż emulacje tego działają tylko w komputerze Jeżeli znalibyśmy metodę zabezpieczenia bazującą na wspomnianych parametrach to można by zmodyfikować odpowiednio obraz, ale skoro zabezpieczenie jest nieznane narazie mozemy zapomnieć, tymbardziej że wogóle nie wiemy na czym polega...
__________________
ghost_mode (at) wp . pl

Ghost_mode jest offline   Odpowiedz cytując ten post