Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.01.2006, 13:07   #39
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Calme
Ja mimo wszystko jestem nadal za calkowitym skasowaniem - dokladnie tak jak to ujales - w dzialach tematycznych rowniez beda dawane - ot tak - wiec gdzie tu jest sens i logika - naprawde zobaczcie ile jest roznych innych gdzie nie ma systemu reputacji a mimo to ludzie znaja sie juz na tyle, iz wiedza na kogo mozna liczyc i kto jest pomocny i posiada pewna wiedze w danym temacie - dla mnie system reputek wydaje sie byc chybiony z samego zalozenia - forum jest w jakims sensie forma pomocy bezprosredniej - pomagamy bo chcemy, pomagamy bo lubimy, bo moze komus ulatwi to rozwiazanie probelmu, to jest po prostu naturalny odruch kogos - kto potrafi dzielic sie z innymi - sadze, ze dla takiej osoby jako forma podziekowania wystarczy kilka milych slow, jak ktos chce niech umowi sie na piwo Ale te reputki ?
Sadzicie, ze jezeli ktos pisze jakis artykul robi to dla reputek ? Zastanowmy sie nad tym powaznie bo temat wraca jak bumerang - a nowy rok jest dobra okazaj do podjecia ostatecznych decyzji.
No kur....a
Ale o tym to plumkamy nie od dziś
Kiedyś ja.
Zawsze Yahol.
A jak już komuś brakuje dowartościownia to niech ma to tylko w profilu.
Koniec, kropka.
Bez dyskusji.
Proste jak pier..



..klasa podstawówki.
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post