Dyskusja: Dlaczego ATi??
Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.01.2006, 23:33   #3
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez FatAlbert
odświeżyłem dyskusje jedną o linuxie dlaczego on a nie Win i teraz pytam was dlaczego ATi a nie nVidia konkrety a i jesio jedno precież nVidia ma te wszystkie technlolgie a ATi nadgania zauważyłem ze jest teraz SM 3.0 tylko niewiem w których a 7800 GTX to super karta i (chyba) nie ma godnego konkirenta obecnie(X1800X) . Polubiłem troche ATi ale bez przesady czekam na R520 zdaje sie to bedzie potega ma mieć 48 potoków tych tamtych
Poczytal bys to bys sam wiedzial dlaczego...
A wiec po kolei:

PS 3.0? niedawno wyszlo na jaw ze PS 3.0 w kartach nvidi w tym w 7800 jest niekompletny. - Pierwsszy punkt na konto ATi - nie klamia klientow.

7800GTX nie ma konkurenta? Nie mialo dopuki nie ukazal sie Radeon X1800XT PE (platinum edition) bije on 7800'ke GTX w wiekszosci testow a do tego ma niewyobrazalne mozliwosci przetaktowania (pojedynczy podkrecony X1800XT PE osiagnol lepszy wynik w 3D marku niz 2 7800GTX w SLi) Kolejny punkt dla ATi

Podsumowanie? nV 0 - ATi 2

Teraz inna sprawa ktorej nie poruszyles w swoim poscie:

Sterowniki.
ATi zawsze ale to zawsze slucha graczy i wprowadza w sterownikach takie poprawki jakich sie gracze domagaja a na pierwszym miejscu stawia IQ (Image Quality). NVidia natomiast glosy graczy ma zwyczajnie gdzies, wypuszczaja nowe stery bo wypuszczaja a jedynym ich celem jest wyzsza wydajnosc kosztem IQ. Jak dla mnie kolejny punkcik dla ATi

Ostatecznie 3:0 dla ATi i to dlatego narazie planuje przy ATi pozostac (szczegolnie zwazywszy na pkt. 3)

PS. Mylisz rdzen R520 z R580 - R520=X1800XT
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post