Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.11.2000, 18:38   #14
Luzak
Gość
 
Posty: n/a
Luzak......
Ale się pośmiałem z waszych odpowiedzi...
Po pierwsze nie umiecie poprawnie interpretować pytań(zaleta Polaków )... Chodziło mi o to czy możne kopiować płytkę 650MB na 700MB w RAW -ie ...(trybie RAW ). Mam nagrywarę od 2 m-cy i nie wiedziałem czy ich objętość 700 -ek świadczy o np: innej budowie płytki i czy w RAW- ie można spokojnie kopiować gierkę na 650 - ce na 700 - kę.
Normalka, że na 700MB - ce zmieści się 650MB -ka.....i jeśli ktoś by tego nie wiedział to już by nie był ***** tylko jełop, imbecyl itd...)) Nagrałem w ten sposób ok. 10 płytek(w RAWie 650 na 700) i cool wszystko chodziło(tero wiem ) )... Na 700 - kach nagrywam już od ok. 1.5 m-ca. Nagrywałem już w każdym formacie (no, prócz CD-EXTRA bo nie posiadłem jeszcze programiku, który nagrywał by w tym trybie(np: WinOnCD) i hybrydowego bo narazie nie było potrzeby, że się tak wyrażęęę )...Nagrywałem też kompakty na PSX i każdy chodzi
gdy nagrywałem CDRWINem bo CDClone kaszanił mi płytki bo nie poprawnie odczytywał subkanaliki.....
Napisałem te pierdołki żeby przekazać wam, że nie jestem aż takim lamerkiem(co ja gadam - nie jestem lamerem) tylko byłem BEGINEREM! No qniec tych wywodów....... BY WSZECHWIEDZĄCY!!!!)))))))))