Dyskusja: TDK DVD+R 8x 4.7GB
Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.01.2006, 18:55   #59
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Blade2005
Witam , mam problem może ktoś z was mi doradzi która płyta DVD jest lepsza czy Verbatim , Platinium czy TDK , bo ja słyszałem że Verbatima są słabe jak sie nagrywa filmy bo on gubi klatki ale jeżeli chodzi o Platinum to jest lepsza ale TDK niby najlepsze jest czy to prawda może ci powiedzieć , doradzić , która jest dobra.
plytka cos ma sama gubic no moze ze starosci to tak jak jakas "markowa"

ja pale tylko na verbatimach+r i jestem zadowolony
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post