Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.01.2006, 00:46   #326
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
to ja też napiszę coś pozytywnego - kupowałem córce obudowę do telefonu (bo jej koledzy bili się w szkole jej plecakiem ) i za cholerę nie wiedziałem, że to 6610i Nokia oczywiście (że Nokia to wiedziałem ) a taki sam jak mój...mam to w dupie jaki model telefonu mam i czy robi zdjęcia syfiaste, czy tylko gówniane.
telefon jest do przekazywania głosu a mobilny jest rewolucją i pewnym zniewoleniem.

wiem, że już niedługo telefon stanie (już się staje) czymś więcej - jeśli chodzi o użyteczność a wprowadzanie bajerów typu "telewizja" to następny chwyt marketingowy po "aparatach" itd.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post