Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.01.2006, 08:14   #337
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seamenpl
Witam jestem tu nowy i bardzo zainteresowny zakupem nagrywarki NEC-4551A. Szukam jej i znalazlem ją na Allegro sprzedaje ją jakaś firma komputerowa.
Na moje pytanie o serwis gwarancyjny zobaczcie co mi odpowiedzieli :
,, gwarancja jest realizowana w naszym serwisie w razie awarii musi pan dostarczyc nagrywarkę do nas np. pocztą na swój koszt my odsyłamy na swój koszt".
Czyli nie jest to tak jak pisał jeden z kolegów wyżej serwis ,,door to doorr". Co o tym sądzicie ?
oryginalna gwarancja jest realizowana przez "serwis zewnetrzny" czyli nie sklep ale nec polska i jest "door to door" i to na ich koszt

wiec ktos na aukcji sciemnia
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post