Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.01.2006, 12:30   #3017
madmax2
Godzina 5-ta minut 30-ści
 
Avatar użytkownika madmax2
 
Data rejestracji: 06.10.2002
Posty: 1,067
madmax2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Czy możliwa jest zmiana biosu w DW 1640 na wcześniejszy?
Mam wgrany BSOB, a z tego co się zorientowałem najlepszy jest BSLB.
Czy po prostu wgrywam starszy bios?
Pytam, bo takich machinacji jeszcze nie robiłem, a głupio byłoby zepsuć palnik.
__________________
Pozdrawiam.
Lepiej powiedzieć:
"To interesujące, co mówisz" zamiast "Co Ty pie...lisz"
Lepiej powiedzieć:
"Chyba powinieneś to przemyśleć" zamiast "No i weź tłumacz *****owi"
Lepiej powiedzieć:
"Raczej nie zrobisz tego w ten sposób" zamiast "I tak do zaje...ania, całe życie z kretynami"
madmax2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post