Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.01.2006, 22:55   #3030
Tonic
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.06.2003
Posty: 7
Tonic w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Qbi@k
Hehe czyzby to byla plyta idealna? A moze cos z programem ? Bo to az niemozliwe xD
Słuszne pytanie, coś nie tak z programem - spójrz na Settings -> Prędkosć (maksimum), a
z wykresu wynika, że BenQ czytał cały czas z 1x. Pewnie jakiś bug.

Skorzystając z propozycji sławka, zainstalowałem nowszą wersję i wyszło mi coś takiego.
Pomarudziłbym o wykres jitter
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
BenQ 1640 / BenQ EW164B-benq____dvd_dd_dw1640_bsob_16-january-2006_21_59.png  
Tonic jest offline   Odpowiedz cytując ten post