Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.01.2006, 21:31   #6
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez Stef
simlock na ten telefon to ok 20-30 zł,wiec nie taki duzy koszt.(...)
Nie taki duży ? - raczej 30 zł to już coś - kolega mi mówił, że można ściągnąć za 10 zł, albo i za darmo (w to akurat nie wierzę - chyba, że po znajomości, lub np. tak jak Heyah miała tą akcję). Słyszałem też, że czasem operator ściąga po zakończeniu umowy za darmo - ale nie pamiętam, gdzie to czytałem ...
Choć w sumie jak patrzyłem na ceny i ofertę zarówno Simplusa jak i Orange GO (POP'a) - to, nie wiem który lepszy - chyba przewagą Plusa jest łatwiejsze wysyłanie sms'ów z internetu - a ceny to tak zbliżone ..
Cytat:
Napisany przez Stef
jak widze zalezy ci na pochodzeniu-bierz go, przynajmniej ejstes pewny ze uzywala go zona....a na allegro co drugi tel jest tak opisany, co malo keidy jest zgodne z prawda, chyba ze te panie maja czeste ataki zlosci i rzucaja telefonami (...)
Czy mi zależy na pochodzeniu - powiem, tak - nie jestem jakiś przesadny (musiałbym kompa nie używać ) - ale po prostu nie chciałbym wpakować się w kupno telefonu "z wadą prawną"
A co do rzucania - mhhh - kobieta jak kobieta - czasem swoje nastroje ma - ale raczej nie był on rzucany itd. - a fakt, że ma trochę rysek na spodzie obudowy - po prostu lądował luzem w torebce itd.
Cytat:
Napisany przez Stef
(...)
jako twoj pierwszy tel sie nadaje swietnie, apetyt rosnie w miare jedzenia,ale mysle ze ten model cie dlugo zadowoli.
Też tak mi się ogólnie wydaje
Zobaczymy, co kolega wymyśli (mam nadzieję, że już jutro) - co do ceny

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post