Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.01.2006, 11:16   #3
Seba272
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.01.2006
Posty: 14
Seba272 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam nagrywarkę Liteona 812S z wgranym biosem 832S. Ja cały czas nagrywałem na TDK i stacjonarny (Philips 3005) lubi je jak i nagrywarka. Zna ktoś stronę gdzie sprzedają płyty Scratch Proof (+) oryginalnie zapakowane w pudełkach box (kupiłem raz płyty z kija i były do niczego).

Znalazłem płyty TDK SchratchProof (+) (http://www.arcomp.com.pl/index.php?p...&details=18188) pakowane w pudełka BOX oryginalnie. Co myślicie o tym??

Kupował ktoś płyty SchratchProof (+) w kija w MM we Wrocławiu?? Jeżeli tak to kto jest ich producentem?? Mi się raz udało kupić SchrtchProof-a (+) w MM z pudełku. Zastanawiam się nad kupnem tych płyt z kija tylko, że nie wiem czy producentem nie będzie np. CMC Jeżeli ktoś kupował to proszę napisać, będę bardzoooo wdzięczny.

Jeszcze jednp pytanie również ważne: czy jak nagrywam wolniej to lepiej czy nie ma znaczenia?? (ja nagrywam filmy 2,4x) - kiedyś czytałem chyba gdzieś, że jak wolniej się nagrywa to lepiej - czy to prawda??

Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez Seba272 : 19.01.2006 o godz. 11:36
Seba272 jest offline