Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.01.2006, 17:45   #8
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
To, co by mnie interesowało (chociaż na pewno nie wejdę tam z nastawieniem, że trafię na jakąś wyjątkową okazję. Po prostu będę przy okazji to zobaczę, jak wygląda) to aparat cyfrowy (planuję sprowadzić ze Stanów - prawdopodobnie Canon A520, ale jeśli dostałbym tu za powiedzmy ok. 600 złotych, to nie bawiłbym się w kupowanie tam) i ewentualnie odtwarzacz DVD Emperor III (ale to tylko, gdyby rzeczywiście był przeceniony). Trafiają się w ogóle tego typu rzeczy?


Promocji z góry nie przekreślam, bo w supermarketach i firmowych sklepach czasami naprawdę można trafić na fajne rzeczy. Pamiętam, jak byłem raz w Łodzi i wstąpiłem do kilku sklepów (firmowych) z ubraniami. Kupiłem sobie dwa fajne swetry po 19 złotych, przecenione ze 129 i to wiem, że rzeczywiście tyle kosztowały. Kupiłem też kilka koszulek po praktycznie 5-10 złotych, zamiast zwykłych 40 - 60 i spodnie chyba za 49 zamiast 149. Dzisiaj kupiłem sobie chyba z 7 płyt w Geancie po 4 i 5 złotych. Większość to takie, które zwykle kosztują ok. 15 - 20, ale były w tym również takie "pełnowymiarowe" za zwykłe 45 - 60.

Tak więc generalnie promocjom mówię tak

(chociaż nie za wszelką cenę, bardziej przy okazji)
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post