Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.01.2006, 18:26   #5
ziomal16
Bywalec
 
Data rejestracji: 02.01.2006
Posty: 33
ziomal16 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja nie gralem, ale brat gral. to kolko pod paskiem zycia pokazuje 10 sekund o ile mozesz cofnac czas. przy cofaniu go to kolko sie zmniejsza az wogole znika przy cofnieciu czasu o 10 sekund mam nadzieje ze w miare wyjasnilem. polkiezycy niestety nie pamietam, bo gre widzialem z 1,5 roku temu.cos mi sie kojarzy ze za kazdym razem jak piasek zbierasz z pokonanych wrogow to w tym polkiezycu troche przybywa tego czegos. po 8 tych cos ^^ dostajesz 1 dodatkowy sand tank (O_o czolg piasku?? ). czyli to male cos powiekszajace sie pod pelnymi tankami jest powiazane z polksiezycami. poprawcie mnie jesli sie myle.

edit: time stop zuzywa pelne tanki kazde cofniecie to 1 tank mniej. za kazdego tanka mozesz cofnac o 10 sekund gre. ale cos chyba bylo ze specjalnymi umiejetnosciami. nie wiem czy tego sie nie uzywalo do zamrozenia wszystkich przeciwnikow w jakims tam obrebie slicznie sie ich potem kosilo. te polksiezyce to do kombosow byly. kombosy typu calkowite zatrzymanie czasu. mialo sie wtedy fajnego speeda i wszystkich sie prawie na 1 ciecie mieczem mialo

Ostatnio zmieniany przez ziomal16 : 19.01.2006 o godz. 18:37
ziomal16 jest offline   Odpowiedz cytując ten post