Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.01.2006, 13:38   #3069
Miloszek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.01.2006
Posty: 4
Miloszek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam wszystkich jestem nowy na forum i rowniez szcesliwym posiadaczem od 2 tygodni Benq 1640

Mam problem z zakupionymi w wiekszej ilosci Verbatimami Advanced AZO x8,
kupilem przez internet 50 szt. i nagrywa sie o wiele gorzej niz Verbatimy ze sklepu, co zrobic zeby ta partia plyt palila mi sie jak nalezy !!??
Nagrywac na 4x, zmienic Bios (na tym biosie wczesniej palilo sie super), mam oczywiscie ForceASPI 1.7, Nero 6.6, nic sie na kompie nie zmienilo, a niby takie same plyty pala sie zupelnie inaczej

Dzieki za kazda rade
Pozdrawiam
Miloszek
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
BenQ 1640 / BenQ EW164B-verbatim_benq1640_bsjb_8xna8x_nero.jpg   BenQ 1640 / BenQ EW164B-verbatim_mcc003_benq1640_bsjb_8xna8x..jpg  
Miloszek jest offline   Odpowiedz cytując ten post