Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.01.2006, 12:23   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Talking

Cytat:
Napisany przez marlena15
Mam pytnieJak przegrać film z dysku na płyte cdr?Od niedawna mam internet i jestem kompletnie ciemna w tej materii.Jakie programy są mi potrzebne?Podajcie jakiś najłatwiejszy w obsłudze.I jeszcze cos.Czy jeśli nie mam nagrywarki to nie moge nic przegrywać na płytę?Wiem że to głupie pytania,ale naprawde potrzebuje pomocy
mam pytanie....czy nie mając kontaktu z nasieniem, można zajść w ciążę?

kiedyś słyszałem, że od wiatru...

^_^
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post