Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.01.2006, 17:48   #209
Marsjanin
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Marsjanin
 
Data rejestracji: 29.01.2006
Posty: 5
Marsjanin w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Ja w sprawie LTR-48327S***8230;

Witam. Oj, stareńki to post, ale zaryzykuję***8230;
Mam palnik LiteOn LTR-48327S.

Najpierw usiłowałem dojść do info, co to za dziad. Niestety, LiteOn się oficjalnie do niego nie przyznaje ***8211; nie ma go na liście produktów na ich stronie. Przeszukałem to forum; najbliżej trafiony był ten post właśnie, na który odpisuję***8230;

Cytat:
Napisany przez kowanski
To ten sam model co LTR-52327S wersja z eeprom-em, więc wgraj sobie programem LtnFlash 1.2.4 http://liteon.neostrada.pl/ltnflash124.exe np ten bios http://dhc014.rpc1.org/Files/LTR-52327S_QS09b.zip, ja go mam w swojej nagrywarce i jestem z niego zadowolony Po wgraniu go będziesz już mógł wgrywać nowe biosy ze strony LITE-ON-a od nagrywarki LTR-52327S


No, ale tak właściwie***8230; to już wiem, co i jak (no, powiedzmy, że wiem), tylko***8230; Czy warto? Oczywiście, że nie zależy mi na prędkości ×52, mój komp tak akuratnie się wyrabia do ×24 tylko. Na ×32 tylko z niepofragmentowanego HD i z pliku obrazu nie włącza się BurnProof. Chodzi mi o płytki - jakość zapisu? Obsługa CD-R 870 jakichś pokątnych? Choć właściwie o Esperanzie tez się naczytałem, że LiteOn nie rozpozna jej żaden. Ale czasem jakieś dziwne wykresy nawet na 700-kach w Nero C.D.S. wychodzą, np. na Omegach. Szajs nad szajsy, C1 powyżej 100 max, średnia kilkadziesiąt, tu i ówdzie pojedyncze C2, ale to nic; od ~550 MB zaczyna sięgać po kilka tysięcy C1 i C2, mało, płyta zaczyna (wg. wykresu) czytać sie w przód i wspak***8230; :-) Dziwne to trochę... Czy to może być wina nierozpoznania płyty przed nagraniem przez BIOS palnika? na szczęście Dysany i Verbatimy Pastele pali bardzo dobrze. :-) No, i właśnie takie mam dylematy ***8211; upgrade'ować to cacko, czy nie upgrade'ować***8230;
__________________
--
Pozdrawiam,
Marsjanin
Marsjanin jest offline