Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.02.2006, 12:15   #7
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez rocher
Wymysliłam wymianę płyty głównej i procka na takie:
Pentium 4 506 2,66 GHz BOX/LGA775/533 FSB/1MB cashe
płytke pod ten procek: ASUS P5P800 SE i865 PE/LGA775/8 AGP/ATX
Co ma wpływ na szybkość kodowania? Procesor - na pewno. Dlatego jeśli już wymieniać, to brałbym P4 630. I nie chodzi mi tylko o to, że jest 3GHz, ale też o FSB 800, a nie jak w 506 FSB 533 oraz o 2 MB cache. Wziąłbym też inną płytę - i865 skądinąd bardzo dobry, ale ma swoje lata - ja bym szukał czegoś z i945 conajmniej, ale ja jestem maniakiem

Inne rzeczy, które mogą mieć wpływ - ilość i rodzaj pamięci, szybkość dysków i to właściwie wszystko.

Ale nie licz na jakąś rakietę - kiedyś z Piotrem34 porównywaliści kofiguracje i osiągi przy kodowaniu CCE. Wnioski: rożnica generacji w sprzęcie, 2x prędkość procka (o ile dobrze pamiętam), a tylko o 0,3 wzrost szybkości CCE (z 0.7 na 1.0).
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post