Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.02.2006, 23:04   #13
rocher
joanna
 
Avatar użytkownika rocher
 
Data rejestracji: 22.08.2005
Lokalizacja: Toruń
Posty: 385
rocher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ormianin
Asia, ty zapewne nalezysz do osob ktore naprawde maja zbyt duzo pieniedzy i nie maja juz pomyslow co z nimi zrobic... Sprzet ktory wczesniej wymienilas wystarczy doskonale do celow, ktore sa Twoja rozrywka/praca/hobby... nie ma sensu wymiana karty, ani procesora, ect. To tylko wyrzucenie pieniedzy i nabicie kasy firmom sprzedajacym podzespoly... a dla mnie (to moje odczucie wlasne) to co piszesz to czysty snobizm
jak Ci brakuje mocy, moze pomyslec o PowerPC ? O taki o jakosci studyjnej, kosztuje to bagatela 100 tys. dolarow amerykanskich
Zapewniam Cię, że na kasie to ja nie sypiam i raczej z wielkim bólem wydałabym pieniądze na wymiane podzespołów. Może to co w Twoim odczuciu jest snobizmem, jest po prostu moją niewiedzą na temat tego jak np. wycisnąc z kompa max jego możliwości.
Jesli twierdzicie, ze to co mam powinno mi chodzić elegancko, to może mnie uświadmcie jak np. zwiększa się pamięć wirtualną, bo ja nie mam o tym zielonego pojęcia.
I zdaję sobie sprawę, ze może dziwna to ja jestem, ale napewno nie jestem snobką, pieniędzy nie wydaję lekką ręką a twój sarkazm jest zupełnie nieuzasadniony. Byłby gdybym jako propozycje wymiany sprzętu zarzuciła jakimś prockiem za tysiąc lub dwa, wybrałam jednaj najtańszy z cashem 1 mb.
rocher jest offline   Odpowiedz cytując ten post